Filmowanie dzikiej przyrody
Saturnina i Artur Homan
    
"Wiosenne przebudzenie" - fragment filmu "RYTMY NATURY W DOLINIE BARYCZY"
Okładka filmu DVD
   
Nasz ostatni film "RYTMY NATURY W DOLINIE BARYCZY" opowiada o przyrodzie doliny rzeki Baryczy i stawów Milickich. Obszar ten znajduje się w południowo-zachodniej części Polski.

Dolina Baryczy to fascynujące pod względem przyrodniczym środowisko rozległych, rozciągających się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów stawów rybnych, przeplatanych łąkami, polami i lasami. Płytkie, bogate w pożywienie zbiorniki wodne przyciągają ogromne ilości ptaków zarówno w okresie przelotów jak i w czasie lęgów.
Film "Rytmy Natury w Dolinie Baryczy" realizowaliśmy przez ponad 2 lata. Chcemy podziękować wszystkim, którzy pomagali nam przy tym projekcie . W szczególności dziękujemy Fundacji Ekorozwoju, Krzysztofowi Smolnickiemu, Tomaszowi Ogrodowczykowi i Rogerowi de Freitas.Sir David Attenborough, światowej sławy twórca filmów BBC, po obejrzeniu filmu "Rytmy natury w Dolinie Baryczy" napisał:

Obejrzałem "Rytmy Natury" z wielką przyjemnością.
Cudowne miejsce, przepięknie sfilmowane.


To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że Sir David Attenborough wyraził pozytywną opinię o filmie.

Więcej opinii o naszym filmie można zobaczyć na stronie REKOMENDACJE
   

Sir David Attenborough
"Kukułka" - fragment filmu "RYTMY NATURY W DOLINIE BARYCZY"
Więcej fragmentów filmu "RYTMY NATURY W DOLINIE BARYCZY" można zobaczyć na stronie KLIPY FILMOWEDolina Baryczy i Stawy Milickie

Wyświetl większą mapę
Copyright 2013 Saturnina i Artur Homan | Filmowanie dzikiej przyrody | Wszystkie prawa zastrzeżone